Dr n. med. Beata Jagielska

Szanowni Pacjenci, w dniu 24 grudniia (wigilia) nasza przychodnia będzie nieczynna. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie zapotrzebowania na recepty.
Szanowni Pacjenci, w miesiącu listopadzie i grudniu konsultacje u niektórych specjalistów odbywają sią tylko przy pomocy nośników teleinformatycznych. Szczegóły dostępne przy zapisie.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 290 23 37.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30

Beata Jagielska - ZnanyLekarz.pl

Kierownik jedynej w Polsce Kliniki Diagnostyki Onkologicznej, Onkologii Kardiologicznej i Medycyny Paliatywnej w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Członek licznych towarzystw naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej, Polskie Towarzystwo Onkologiczne i ESMO, a także ekspert ds. badań klinicznych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie onkologii klinicznej.

Wykształcenie:

Studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Studia  podyplomowe  w zakresie zarządzania publicznymi systemami opieki zdrowotnej.

Specjalizacje:

Zakres działalności :

  • leczenie przedoperacyjne pacjentów kardiologiczno - internistycznych chorych na nowotwory,
  • leczenie powikłań kardiologicznych u  chorych na nowotwory po chemioterapii i radioterapii ,
  • diagnostyka zmian w badaniach obrazowych: RTG, USG , RM, TK,
  • diagnostyka i leczenie  nowotworów wątroby, trzustki i jelita grubego,
  • diagnostyka nowotworów o nieznanym umiejscowieniu pierwotnym.

W celu umówienia się na konsultację u dr n. med. Beaty Jagielskiej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.