prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski
Specjalizacja lekarza: 

Specjalizacja:

  • chirurgia ogólna II stopnia,
  • chirurgia onkologiczna II stopnia.

Zakres działalności:

  • diagnostyka i leczenie operacyjne nowotworów tkanek miękkich,
  • leczenie operacyjne mięsaków,
  • diagnostyka i leczenie operacyjne nowotworów skóry,
  • specjalizuje się w leczeniu GIST,
  • drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.

W celu umówienia się na konsultację u Prof. dr ha. n. med Piotra Rutkowskiego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.