Poradnia Pielęgniarki Środowiskowej-Rodzinnej

POZŚwiadczenia podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w Onkolmed Lecznica Onkologiczna realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 8.00 – 18.00. Natomiast w godz. 18.00 – 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta pacjenci mają zapewnione świadczenia w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Przychodni SPZOZ Warszawa-Ursynów, ul. E. Romera 4, 02-784 Warszawa, tel. 226416564.
Każdy ubezpieczony ma prawo dowolnego wyboru pielęgniarki POZ, spośród tych, którzy mają podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ).
Wyboru dokonuje się poprzez złożenie w rejestracji poprawnie wypełnionej i osobiście podpisanej deklaracji wyboru.
Punkt Pobrań w Onkolmed Lecznica Onkologiczna czynny jest w godzinach:

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 10.30

8.00 – 10.30

NIECZYNNE

8.00 - 10.30

8.00 –10.30

 

 

 

 

Uwaga! W obecnej sytuacji epidemiologicznej wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna w celu wykonania badań diagnostycznych: krwi, moczu,  kału w Punkcie Pobrań.

Jaki jest zakres opieki sprawowanej przez pielęgniarkę środowiskowo-rodzinną?

Pielęgniarka realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską, w szczególności:

  • rozpoznaje warunki i potrzeby zdrowotne podopiecznych,
  • rozpoznaje problemy pielęgnacyjne,
  • planuje i realizuje opiekę pielęgnacyjną,
  • ocenia skuteczność stosowanych procedur pielęgnacyjnych,
  • realizuje zlecenia lekarskie,
  • prowadzi edukację zdrowotną, promocję zdrowia i profilaktykę chorób.

POBIERZ DEKLARACJĘ >>

 

W celu umówienia się na wizytę domową lub badanie skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!!

Szanowni Pacjenci,

W związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie  Państwo zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiązuje wcześniejszy zapis w recepcji.

UWAGA koronawirus (SARS CoV-2)

Informacje czym jest koronawirus i jakie są zalecenia dla pacjentów onkologicznych można przeczytać w naszym artykule.  Pełną informację czym jest koronawius i jakie są metody walki z pandemią i narzędzia wsparcia dla obywateli i przedsiębiorców można znaleść na portalu gov.pl/koronawirus.