Poradnia Ortopedii Dziecięcej

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Poradnia Ortopedii Dziecięcej zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem wrodzonych i nabytych nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu u dzieci.

W naszej Poradni Ortopedii Dziecięcej zajmujemy się:

 • urazami i chorobami narządu ruchu (kości, stawów, mięśni, ścięgien, więzadeł)
 • diagnostyką i leczeniem:
  • złamań kości,
  • skręceń,
  • zwichnięć stawów,
  • urazów ścięgien,
 • chorobami kości,
 • chorobami przeciążeniowymi narządu ruchu,
 • kwalifikacjami do operacji.

Na wizycie wykonać można równiez USG przesiewowe stawów biodrowych oraz USG kolan u dzieci. Konsultacje ortopedyczne dla dzieci przeprowadza dr. n. med Tomasz Jakutowicz, który posiada znakomite podejście do małych pacjentów.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę do ortopedy dziecięcego.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Ortopedii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

dr n. med. Tomasz Jakutowicz

dr n. med. Tomasz Jakutowicz
Specjalizacja lekarza: 
Ortopedia
Ortopedia Dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.