Onkolog dziecięcy / Poradnia Onkologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Poradnia Onkologii Dziecięcej  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie  obejmuje swoją  opieką  dzieci z chorobami  nowotworowymi  a także konsultuje dzieci z  podejrzeniem chorób nowotworowych.
Nowotwory u dzieci i młodzieży są dużo bardziej złośliwe niż te u dorosłych ale też znacznie lepiej poddają się leczeniu chemioterapią.
Konsultacji w zakresie onkologii dziecięcej udziela  prof. dr hab. n. med. Danuta Perek.
Prof. dr hab. n. med. Danuta Perek przez lata swojej praktyki zawodowej uratowała życie tysięcy dzieci i młodzieży oraz zrewolucjonizowała sposób leczenia Małych Pacjentów chorych na nowotwory.

Co oferuje Poradnia Onkologii Dziecięcej?

Poradnia Onkologii Dziecięcej dla swoich Małych Pacjentów oferuje:

  • konsultacje i leczenie w zakresie chorób nowotworowych;
  • badania kontrolne dziecka w trakcie leczenia nowotworowego.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza onkologa dziecięcego?

Wizyta u lekarza onkologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań .

Jak przebiega wizyta u lekarza onkologa dziecięcego?

Lekarz onkolog przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne onkolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza onkologa dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz onkolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację ze swoim dzieckiem jeśli zaobserwujesz u niego niepokojące zmiany na skórze lub w funkcjonowaniu organizmu.
Gwarantujemy krótkie terminy  oczekiwania na wizytę do onkologa dziecięcego.
UWAGA!
Zapisy do prof. dr hab. n. med. Danuty Perek dokonywane są po wpłaceniu 50% zadatku na rachunek bankowy. Numer rachunku podany jest w zakładce kontakt. W przypadku nie stawienia się na umówioną wizytę  i nie odwołania jej nie później niż 4 godziny przed planowanym czasem, 
wpłacony zadatek przepada na rzecz Usługodawcy.

W celu umówienia dziecka na wizytę i badania skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pod numerem telefonu:+48226434503 lub  +48797581010

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek
Specjalizacja lekarza: 
Chemioterapia Nowotworów
Onkologia dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.