Poradnia Nowotworów Głowy i Szyi

Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.

Nowotwory głowy i szyi zajmują szóste miejsce wśród najczęstszych nowotworów złośliwych na świecie. Dotyczą górnej części układu pokarmowego i oddechowego, czyli jamy ustnej i nosowej, gardła, krtani, zatok nosowych i ślinianek.
Objawy zmian nowotworowych mogą nie być oczywiste. To czasem drapanie w gardle, zawadzanie przy połykaniu czy chrypka.
Coraz młodsi ludzie zagrożeni są nowotworami głowy i szyi. Powody to palenie papierosów czy alkohol. Nie należy bagatelizować objawów charakterystycznych dla infekcji. Jeżeli po trzech tygodniach wciąż mamy objawy, powinniśmy udać się do specjalisty.
W Poradni Nowotworów Głowy i Szyi w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie prowadzimy  konsultacje w zakresie diagnostyki i  leczenia wszystkich rodzajów nowotworów głowy i szyi.
Konsultacji  w tym zakresie udzielają znani profesorowie.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Nowotworów Głowy i Szyi skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kawecki

Specjalizacja lekarza: 
Onkologia Kliniczna
Radioterapia
Chemioterapia Nowotworów
prof. dr hab. n. med. Andrzej Kawecki

lek. med. Jacek Lenartowicz

Specjalizacja lekarza: 
Chirurgia ogólna
Chirurgia szczękowo-twarzowa
lek. med Jacek Lenartowicz

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.