Poradnia Leczenia Bólu

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Ból przewlekły jest jednym z najczęstszych i najbardziej uciążliwych objawów towarzyszących chorobie nowotworowej.
Wiele tysięcy polskich pacjentów z przewlekłym bólem jest nieleczonych lub źle leczonych i niepotrzebnie cierpi...Większość z nich może być skutecznie leczonych w naszej PORADNI LECZENIA BÓLU w Onkolmed - Lecznica Onkologiczna na Ursynowie.

Jakie są specjalizacje naszej Poradni Leczenia Bólu?

Specjalizacje naszej Poradni Leczenia Bólu:

  • ostre i przewlekłe stany bólowe wskutek leczenia chorób onkologicznych,
  • ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, głowy, stawów,
  • pooperacyjne zespoły bólowe,
  • neuropatie.

W Poradni Leczenia Bólu w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pracuje lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym, specjalista z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, lek. med. Beata Stypuła-Ciuba. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Leczenia Bólu skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503  lub +48797581010

lek. med. Beata Stypuła - Ciuba

lek. med. Beata Stypuła - Ciuba
Specjalizacja lekarza: 
Leczenie Bólu
Medycyna Paliatywna

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.