Neurolog / Poradnia Neurologiczna Onkolmed Warszawa Ursynów

Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.

W naszej Poradni Neurologicznej udzielane są kompleksowe konsultacje w zakresie schorzeń centralnego układu nerwowego i nerwów obwodowych a także chorób kręgosłupa. Zatrudnieni są w niej bardzo dobrzy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób centralnego układu nerwowego  i nerwów obwodowych a także chorób kręgosłupa.
Neurolog to specjalista z zakresu neurologii - dziedziny medycyny, która zajmuje się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Ośrodkowy układ nerwowy (OUN) to nic innego jak mózg i rdzeń kręgowy, neurolog jest więc pomocny w badaniu przyczyn oraz leczeniu bólów głowy oraz nieprawidłowości, których źródło tkwi w mózgu (np. zaburzenia widzenia, mowy, problemy z równowagą, koordynacją). Dlatego też neurologia wiąże się z psychiatrią, a niektóre choroby są domeną obu tych dziedzin. Niekiedy neurolog może pomóc także w diagnozie bólów kręgosłupa z uwagi na fakt, że ich przyczyną jest ucisk na nerwy.
Neurolog zajmuje się też schorzeniami obwodowego układu nerwowego, czyli połączeniami między OUN a poszczególnymi narządami i mięśniami.

Co oferuje Poradnia Neurologiczna?

  • konsultacje osób dorosłych z chorobami układu nerwowego,
  • leczenie chorób centralnego układu nerwowego  i nerwów obwodowych u osób dorosłych,
  • badania.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza neurologa?

Wizyta u lekarza neurologa nie wymaga szczególnego przygotowania.
Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań.

Jak przebiega wizyta u lekarza neurologa?

Lekarz neurolog przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne neurolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę u lekarza neurologa?

Aby dziecko przyjął lekarz neurolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Neurologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

dr n. med. Tomasz Kmieć

Specjalizacja lekarza: 
Neurologia
Neurologia dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.