Leczenie

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.

kroplówkaOnkolmed Lecznica Onkologiczna to przychodnia, która specjalizuje się w opiece nad pacjentem onkologicznym. W ofercie swojej mamy konsultacje u najlepszych specjalistów pracujących w większości w Centrum Onkologii w mieście Warszawa, badania labolatoryjne i obrazoweleczenie onkologiczne.

Na leczenie onkologiczne, które proponuje Onkolmed Lecznica Onkologiczna składają się:

  • chemioterpia,
  • immunoterapia,
  • radioterapia.

Leczenie, którym jest chemioterapia i immunoterapia realizujemy prywatnie w naszej przychodni. Natomiast leczenie jakim jest radioterapia prowadzone jest w warunkach szpitalnych przez lekarza specjalistę u nas pracującego.

Co zrobić aby podjąć leczenie prywatnie w Onkolmed Lecznica Onkologiczna?

Aby podjąć leczenie onkologiczne należy umówić się na wizytę prywatną u specjalisty w naszej przychodni. Lekarz specjalista po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i analizie, przedstawionych przez Pacjenta, wyników badań podejmie decyzję czy jest możliwe dane leczenie czy trzeba najpierw przeprowadzić dodatkowe badania. W przypadku kiedy chemioterapia i immunoterapia jest możliwa do przeprowadzenia w ramach umowy z NFZ, lekarz specjalista kieruje pacjenta na dalsze leczenie w szpitalu. Czasem jednak takie leczenie jest niemożliwe i wymaga usługi wykonanej prywatnie.W takiej sytuacji jesteśmy w stanie wykonać ją w naszej przychodni.

Czy leczenie onkologiczne prywatnie jest drogie i jak można je sfinansować?

Cena leczenia onkologicznego jest zależna od ceny podawanego leku i jego dawki. Zawsze gdy Pacjent decyduje się na leczenie prywatnie dokonywana jest wycena na podstawie zlecenia od lekarza specjalisty.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre leki są bardzo drogie i nie stać pacjentów na leczenie prywatnie, dlatego współpracujemy z fundacjami. Gdy pacjent szuka pomocy w fundacji, z którą jeszcze nie współpracujemy wystarczy podać nam jej nazwę a my nawiążemy z nią współpracę.

 

W celu umówienia się na konsultację u chemioterapeuty,radioterapeuty, onkologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.