Kariera

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.

współpracaKariera w Onkolmed Lecznica Onkologiczna? Dlaczego nie?
Oto kogo aktualnie szukamy:

Lekarzy

chirurg naczyniowy,
ginekolog - endokrynolog,
lekarzy specjalistów w innych dziedzinach leczących pacjentów onkologicznych

Pielęgniarki

pielęgniarka środowiskowo-rodzinna

Recepcjonistki i recepcjoniści

aktualnie brak oferty

 

Jeśli jesteś lekarzam lub pielęgniarką i chcesz współpracować z prężnie rozwijającą się przychodnią onkologiczną Onkolmed Lecznica Onkologiczna skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres biuro@onkolmed.pl.
 

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.