lek. med. Elżbieta Wojciechowska-Lampka

Szanowni Pacjenci, w dniu 24 grudniia (wigilia) nasza przychodnia będzie nieczynna. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie zapotrzebowania na recepty.
Szanowni Pacjenci, w miesiącu listopadzie i grudniu konsultacje u niektórych specjalistów odbywają sią tylko przy pomocy nośników teleinformatycznych. Szczegóły dostępne przy zapisie.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 290 23 37.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
lek. med. Elżbieta Wojciechowska-Lampka
Specjalizacja lekarza: 

Wykształcenie:

Dyplom lekarza uzyskany w Łódzkiej Akademii Medycznej w roku 1986, specjalizacja w zakresie radioterapii onkologicznej. Pracuje w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie od roku 1988. Asystent naukowy, stypendysta IFMSA, ESTRO, wykładowca na wielu kursach specjalizacyjnych, autor ponad 150 doniesień konferencyjnych i artykułów naukowych, członek organizacji krajowych i międzynarodowych. Od 2005 roku działa aktywnie w Stowarzyszeniu Wspierającym Chorych na Chłoniaki „Sowie Oczy.

Zakres działalności:

 • diagnostyka powiększonych węzłów chłonnych,
 • diagnostyka i leczenie kompleksowe nowotworów układu chłonnego w tym:
  • chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa),
  • wszystkie typy mikroskopowe chłoniaki nieziarnicze (nie – Hodgkin),
  • szpiczak.
 • leczenie wspomagające w chłoniakach,
 • leczenie napromienianiem nowotworów (radioterapia) w różnych lokalizacjach oraz powikłania tego leczenia,
 • nowotwory układu chłonnego u kobiet w ciąży,
 • zaburzenia płodności związane z leczeniem onkologicznym (oncofertility) w nowotworach układu chłonnego,
 • badania kontrolne po leczeniu,
 • przerzuty do węzłów chłonnych nieznanego pochodzenia.

UWAGA:

Przyjęcia zawieszone

W celu umówienia się na konsultację u lek. med. Elżbiety Wojciechowska-Lampka skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.