dr n. med. Tomasz Jakutowicz

Specjalizacja lekarza: 

Wykształcenie:

 Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacje:

  * ortopedia i chirurgia urazowa narządu ruchu

Zakres działalności:

   * ortopedia i chirurgia urazowa u dzieci i dorosłych

   * leczenie skoliozy u dzieci

   * leczenie wad postawy u dzieci

   * artroskopia

   * USG przesiewowe stawów biodrowych

   * USG kolan 

   * iniekcje z kwsu hialuronowego

Doświadczenie zawodowe:

Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Dzięcięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalach: CSK MSW w Warszawie, SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku (poza macierzystą Kliniką również w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii na Oddziale Chirurgii Artroskopowej stawu kolanowego,  Klinice Ortopedii CMKP na Oddziale Zapaleń Kości).

Ponadto doświadczenie zawodowe w Szpitalach za granicą: w  Irlandii (James ConnollyMemorialHospital Dublin), Meksyku (IMSS Clinica 220, Toluca) , Turcji (Akdeniz University Antalya) oraz Anglii (PooleHospital NHS Foundation Trust).

Dr n. med. Tomasz Jakutowicz większość praktyki zawodowej poświęca chorobom ortopedycznym i urazowym stawu kolanowego u dzieci i dorosłych. W wybranych przypadkach stosuje technikę artroskopową do leczenia ww. schorzeń ( m. in. uszkodzenia łąkotkowe, więzadłowe i uszkodzenia chrząstki stawowej).

Kolejnym obszarem zainteresowań i praktyki jest leczenie uszkodzeń urazowych u dzieci i młodzieży ( m. in. złamania kości, zwichnięcia i skręcenia stawów). Propaguje zdrowy styl życia, aktywność ruchową i pracę zespołową Ortopedy i Rehabilitanta.

 Uczestniczy w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowm.

 Jest  autorem publikacji z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych.

Pełna znajomość języka angielskiego, pełne prawo wykonywania zawodu lekarza również w Anglii – fluent in English.

 

W celu umówienia się na konsultację u dr n. med. Tomasza Jakutowicza skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010