dr n. med. Rafał Sopyło

W dniu 8.07.2022r. punkt pobrań i gabinet zabiegowy są nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w przyszłym tygodniu.
Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.
Dr n. med. Rafał Sopyło
Specjalizacja lekarza: 

Rafał Sopyło - ZnanyLekarz.pl

Specjalizacje:

  • chirurgia ogólna,
  • chirurgia onkologiczna,
  • proktologia.

Zakres działalności:

  • konsultacje i leczenie chirurgiczne nowotworów i chorób jelita grubego (np. uchyłkowatość, wypadanie odbytnicy, stany zapalne),
  • konsultacje i leczenie nowotworów jelita cienkiego,
  • konsultacje i leczenie w zakresie proktologii - chorób odbytu (np. choroba hemoroidalna, przetoki) i nowotworów odbytnicy.

 

Uwaga!

Na wizycie może być wykonywana rektoskopia, która jest dodatkowo płatna.

Wstrzymane zostały zapisy do odwołania. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług innych naszych lekarzy.

 

W celu umówienia się na konsultację u dr n. med. Rafała Sopyło skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.